Teambuilding

Chcete stmelit tým a prověřit jeho schopnosti? Hledáte zábavu a jedinečnou firemní aktivitu, nebo se chcete jen odreagovat s kolegy? Opusťte kancelář a pojďte si s námi zahrát venkovní týmovou hru, kterou je možné zorganizovat až pro 150 osob. Jen co se rozběhne časomíra, vše je o spolupráci a komunikaci. Společné řešení hádanek a úkolů pod časovým tlakem je skvělým způsobem budování týmu a současně užitím si zábavy mimo pracoviště. Zasmějte se při hře a odhalte skryté schopnosti a silné stránky jednotlivých členů týmu, během toho, co budete pod tlakem čelit neobyčejné výzvě. Zjistíte, kdo z kolegů podlehne panice, kdo nezvládne časový stres a komu to bude úplně jedno.

Chcete zachraňovat uneseného kolegu? Chcete hledat lupiče, kteří vyloupili Váš podnik? Chcete, aby hra startovala ve vaší firmě a končila v restauraci, kde vás čeká večerní program? Chcete celodenní misi, nebo jen 2 hodiny zábavy? S námi je možné vše!

Teambuilding lze zorganizovat nezávisle na termínech v rezervačním kalendáři.

Teambuilding

Průběh hry:

Účastníci potřebují jen své nohy, mozek a chuť hrát. Vše ostatní dodáme a zařídíme my. Potkáme se na místě startu, kde se účastníci hry rozdělí do týmů. Týmy dostanou zadání jejich mise, vyslechnou si počáteční pokyny a dostanou zamčený batoh plný hádanek, šifer a hlavolamů, k tomu obdrží mapu a zbytek je už na nich. Jen co se rozběhne časomíra, vše je o spolupráci a komunikaci.

Týmy se vydají na misi, kterou musí splnit během časového limitu. Krok za krokem se budou díky vyřešení jednotlivých záhad a hlavolamů přesouvat mezi stanovišti a odemykat zamčené kapsy batohu. K odhalení další části cesty musí sledovat indicie a nápovědy, vyřešit hlavolamy a vyluštit kódy a šifry s použitím své logiky, představivosti, důvtipu a selského rozumu. 

Již si to s námi užili například:

Sdělte nám své potřeby a představy. My pro vás navrhneme a zorganizujeme originální a nezapomenutelný teambuilding až pro 150 osob! Úkoly i trasu vám rádi ušijeme na míru.

Název společnosti*

Kontaktní osoba*

Váš e-mail*

Telefon

Počet osob*

Požadovaný termín

Souhasím se zpracováním osobních údajů

Vaše představa