Venkovní hra Kryptograf je vynikající venkovní aktivita, která neznevýhodňuje ani jedno pohlaví a je vhodná téměř pro všechny věkové kategorie. Stačí, že máte rádi zábavu a neradi se nudíte. Že jste už byli na Karlově mostě? Že jste viděli Staroměstský orloj již stokrát? Že vám o víkendu přijedou kamarádi z jiného města? Tak na to máme řešení. Ať už jste odkudkoli, naši hru si užije každý. Pro turisty je naše úniková hra ideálním způsobem jak poznat magickou Prahu. Pražanům zase představíme město novým a vzrušujícím způsobem tak, jak ho ještě neviděli, a zábavnou formou jejich vědomosti o Praze rozšíříme. 

Zabávající se přátele

Přátelé

Hledáte alternativu, co dělat o víkendu? Máte chuť na něco nového? I když někdy stačí posezení u kávy nebo u piva, určitě jsou mezi vámi i tací, kteří hledají trochu akce a svůj volný čas chtějí strávit smysluplně a navíc se spoustou zábavy. Zasmějte se při hře a odhalte skryté schopnosti a silné stránky svých kamarádů. Zjistěte, kdo je nejslabším nebo naopak nejsilnějším článkem, během toho, co budete pod tlakem čelit neobyčejné výzvě. Hra je oblíbená volba jako program na rozlučky se svobodou.

Turisté

Přišli jste navštívit Prahu anebo jste tu nový? Žijete v Praze již dlouho, ale máte pocit, že o ní nic nevíte? Díky naší únikové hře nebude objevování našeho velkoměsta jen pasivní záležitostí. Aktivní a zábavnou formou se budete dozvídat nejzajímavější informace o nejznámějších i méně frekventovaných historických, kulturních a přírodních památkách, u nichž budete mít za úkol řešit různé úlohy a luštit šifry. Představíme vám fakta, o kterých jste neměli ani ponětí, a detaily, které si budete pamatovat navždy. Díky mapě se v křivolakých pražských uličkách neztratíte.

Fotoaparát - turisté
Skupina kolegů

Kolegové

Přemýšlíte nad originálním teambuildingem? Venkovní úniková hra Kryptograf je to pravé. Hru vám rádi přizpůsobíme nebo dokonce ušijeme na míru.

Rodina

Chcete strávit čas se svojí rodinou neobyčejným způsobem? Naše hra poskytne spoustu zábavy, smíchu a vzrušení pro každého člena rodiny. Odlákejte své dorostence od elektroniky a udělejte si krásnou procházku pražskými ulicemi. Hádanky a šifry zabaví vás i většinu dětí (doporučujeme od 12 let věku). Hra není fyzicky náročná, takže ji mohou absolvovat i starší lidé, kteří mají rádi procházky.

Šťastná rodina
Škola - spolužáci

Školáci

Hledáte způsob jak zabavit mládež? Není jednoduché zaujmout náctileté a nadchnout je pro venkovní aktivitu? Chcete je odtrhnout od počítačů, tabletů, mobilů a internetu? S námi prožijí nezapomenutelný a vzrušující zážitek. Prověříme jejich logiku, schopnost spolupráce a řešení zdánlivě neřešitelných úkolů. Tak hurá z lavic do ulic!

Tak neseďte doma, vezměte svoje kamarády, přátele, děti, kolegy nebo třeba i vaši babičku a přijďte si užít pár hodin zábavy, logického myšlení, důvtipu a skvělé atmosféry!