Dárkový poukaz

Hledáte ideální dárek pod stromeček pro své blízké, ale chcete něco speciálního?

Nejlepším dárkem je zážitek, a my Vám nabízíme jeden originální! Darujte venkovní únikovou hru. 

Tento originální dárek ve formě dárkového poukazu  na venkovní únikovou hru rozhodně potěší, takže už si nelámejte hlavu s tím, co koupit pod stromeček, a nechte přemýšlení na obdarovaném – právě při hře plné zábavy, úkolů, a navíc při procházce Prahou. Protože ač se může zdát, že v našem hlavním městě už není co objevit, Kryptograf Vás přesvědčí o opaku! Jde o jedinečný a zábavný dárek vhodný skoro pro všechny. A kdo ví, možná uděláte radost i sobě, protože obdarovaný vezme s sebou na hru právě vás.

Během hry mají hráči zamčený batoh s nejrůznějším vybavením. Po cestě musí řešit zajímavé úkoly a hlavolamy, zapojit své logické myšlení, představivost a posouvat se mezi jednotlivými  stanovišti.

Cena dárkového poukazu je 1 299 Kč (pro tým 2-5 osob).

 

Platnost poukazu je do 30.11.2020.

Dárkový poukaz platí pro tým 2-5 osob a je možné jej uplatnit na kteroukoli misi. Není nutné rezervovat konkrétní termín, obdarovaný si může zvolit čas, který mu vyhovuje v našem rezervačním systému. Na poukazu není uvedeno žádné jméno, je univerzální. Poukaz je nevratný.
Je možné uplatnit slevové kupóny (slevy nelze kombinovat) i zobrazené zaměstnanecké poukázky a body.

 

Sháníte dárek na poslední chvíli? Dárkový poukaz Vám zašleme e-mailem ihned po vyplnění objednávkového formuláře níže!

Objednávka dárkového poukazu:

Objednavka DP
Způsob platby:Postup:

  • Objednejte dárkový poukaz pomocí objednávkového formuláře
  • Na základě objednávky dostanete e-mail s dárkovým poukazem a platebními instrukcemi (v případě platby poukázkami/hotovostí bude potřebné přijít osobně do naši provozovny – Václavská 20, Praha 2)
  • Po připsání částky na náš bankovní účet, případně po úhradě v hotovosti/poukázkami, bude možné dárkový poukaz uplatnit
  • Darujete poukaz 🙂
Poukázky Sodexo Edenred Benefity
Poukázky Sodexo Edenred Benefity