Teambuilding

Chcete stmelit tým a prověřit jeho schopnosti? Hledáte zábavu a jedinečnou firemní aktivitu, nebo se chcete jen odreagovat s kolegy? Opusťte kancelář a pojďte si s námi zahrát venkovní týmovou hru, kterou je možné zorganizovat až pro 150 osob. Jen co se rozběhne časomíra, vše je o spolupráci a komunikaci. Společné řešení hádanek a úkolů pod časovým tlakem je skvělým způsobem budování týmu a současně užitím si zábavy mimo pracoviště. Zasmějte se při hře a odhalte skryté schopnosti a silné stránky jednotlivých členů týmu, během toho, co budete pod tlakem čelit neobyčejné výzvě. Zjistíte, kdo z kolegů podlehne panice, kdo nezvládne časový stres a komu to bude úplně jedno.

Chcete zachraňovat uneseného kolegu? Chcete hledat lupiče, kteří vyloupili Váš podnik? Chcete, aby hra startovala ve vaší firmě a končila v restauraci, kde vás čeká večerní program? Chcete celodenní misi, nebo jen 2 hodiny zábavy? S námi je možné vše!

Teambuilding lze zorganizovat nezávisle na termínech v rezervačním kalendáři.

Teambuilding

Již si to s námi užili například:

Sdělte nám své potřeby a představy. My pro vás navrhneme a zorganizujeme originální a nezapomenutelný teambuilding až pro 150 osob! Úkoly i trasu vám rádi ušijeme na míru.

Název společnosti*

Kontaktní osoba*

Váš e-mail*

Telefon

Počet osob*

Požadovaný termín

Vaše představa